News
06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


05.05.2017
W dniach 23-26 marca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się XXI Targi Edukacyjne, XVI Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, XXI Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej oraz Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. W programie wydarzeń znalazły się spotkania autorskie, warsztaty i konferencje edukacyjne. Zobaczcie sami!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja targów: 22-23 marca 2O18 r.[ Wstecz ]
Usługi