News
25.04.2017
XXI wiek to era komputerów, nowoczesnych technologii i bezproblemowego dostępu do ogromnej ilości informacji. Digitalizacja coraz częściej jest spotykana także w edukacji. Aby jednak placówka oświatowa zyskała miano „nowoczesnej”, niezbędne są inwestycje w wyposażenie szkoły czy przedszkola w pomoce naukowe, w tym m.in. tablice multimedialne, podłogi interaktywne czy nowatorskie oprogramowania. Uczniowie znacznie lepiej przyswajają wiedzę, gdy pomaga im w tym technologia. Wprowadzenie innowacyjnych sprzętów dydaktycznych jest kluczową kwestią służącą wykształceniu świadomego społeczeństwa, potrafiącego sprawnie funkcjonować w dzisiejszym świecie.

[ więcej ]


31.03.2017
W dniach 23-24 marca 2017 r. odbył się Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC Edukacja w kosmosie informacji, zorganizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu we współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli w Pile, Lesznie, Koninie i Kaliszu oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, które udostępniły świetnie wyposażone sale konferencyjne dla potrzeb Kongresu.

[ więcej ]


24.03.2017
Zakończyły się dwudniowe Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC 2017. Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Następna edycja targów: 22-23 marca 2O18 r.[ Wstecz ]
Usługi