Dlaczego warto wziąć udział?

Kreujmy nowoczesną edukację!

Tylko najnowsze technologie mogą zmienić naukę i styl pracy w szkole.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC w dniach 22-23 marca (czwartek-piątek) 2018, które odbędą się przy II Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym "Edukacja dla zdrowia", organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Kongres Oświatowy jest adresowany do dyrektorów szkół i nauczycieli na różnych poziomach nauczania, a także do przedstawicieli samorządów prowadzących szkoły i placówki edukacyjne.

Oba wydarzenia będą zlokalizowane w Centrum Kongresowym MTP. Stoiska wystawców będą usytuowane przed salami konferencyjnymi Kongresu, w pawilonie 15 na poziomie 1.

Ekspozycja Targów EDUTEC dostępna będzie również dla osób, które nie zarejestrują się na kongres.

W dniu 23 marca Targom EDUTEC będą towarzyszyć największe w Polsce Targi Edukacyjne (23-25 marca). Targi Edukacyjne będą umiejscowione w tym samym paw. 15 na poziomie 0. Dzięki temu EDUTEC będzie dodatkowo zwiedzany przez dyrektorów i nauczycieli obecnych na stoiskach blisko 100 szkół ponadgimnazjalnych oraz zespołów szkół uczestniczących w Targach Edukacyjnych.

Zachęcamy do uczestnictwa w Targach EDUTEC. Firmy posiadające nowatorski produkt, który warto w szczególny sposób wyróżnić, zapraszamy do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzedniej edycji:

button.png


Udział w Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC jest doskonałą okazją do promocji oferty firmy wśród ściśle sprofilowanego grona odbiorców.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact