News
11.10.2017
Współpraca z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu i targami EDUTEC przy edycji 2017 była bardzo udana. Zaowocowała kontynuacją wspólnych działań w roku 2018, tym samym poznański ODN zyskał miano Partnera Merytorycznego przyszłorocznych Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC.

[ więcej ]


01.09.2017
Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


05.05.2017
W dniach 23-26 marca 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się XXI Targi Edukacyjne, XVI Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, XXI Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej oraz Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. W programie wydarzeń znalazły się spotkania autorskie, warsztaty i konferencje edukacyjne. Zobaczcie sami!

[ więcej ]


25.04.2017
XXI wiek to era komputerów, nowoczesnych technologii i bezproblemowego dostępu do ogromnej ilości informacji. Digitalizacja coraz częściej jest spotykana także w edukacji. Aby jednak placówka oświatowa zyskała miano „nowoczesnej”, niezbędne są inwestycje w wyposażenie szkoły czy przedszkola w pomoce naukowe, w tym m.in. tablice multimedialne, podłogi interaktywne czy nowatorskie oprogramowania. Uczniowie znacznie lepiej przyswajają wiedzę, gdy pomaga im w tym technologia. Wprowadzenie innowacyjnych sprzętów dydaktycznych jest kluczową kwestią służącą wykształceniu świadomego społeczeństwa, potrafiącego sprawnie funkcjonować w dzisiejszym świecie.

[ więcej ]


31.03.2017
W dniach 23-24 marca 2017 r. odbył się Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC Edukacja w kosmosie informacji, zorganizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu we współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli w Pile, Lesznie, Koninie i Kaliszu oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, które udostępniły świetnie wyposażone sale konferencyjne dla potrzeb Kongresu.

[ więcej ]


24.03.2017
Zakończyły się dwudniowe Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC 2017. Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu.

[ więcej ]