Organizator: Grupa MTP

Oficyna MM objęła patronatem medialnym Targi Edukacyjne

Podziel się

Przed Wami kolejny partner wydarzenia

 

 

 

Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie Czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które umożliwią efektywną pracę i dadzą pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Współpracujemy z uznanymi prawnikami, specjalistami z wielu dziedzin, a także z doświadczonymi prelegentami na terenie całej Polski. Mając na uwadze dobro odbiorców, Oficyna MM w swoich publikacjach porusza aktualne problemy prawne, przedstawiając proste sposoby ich rozwiązania. Ponadto inspiruje swoich Czytelników, prezentując kreatywne i innowacyjne narzędzia do pracy.


Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstała w 2002 r., rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się uznaniem Klientów, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów.


W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne czasopisma: „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy magazyn skierowany do nauczycieli – miesięcznik „Sygnał”. Nasze oświatowe portfolio wzbogaciło się w okresie późniejszym o serwisy „Niezbędnik Nauczyciela Szkoły”, „Niezbędnik Nauczyciela Przedszkola”, „Oświatowy Serwis Kadrowy” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”. Czasopisma są też dostępne w wygodnej formie elektronicznej.


Wychodząc z obszaru oświaty, wydawnictwo rozszerzyło swą działalność na publikacje kierowane do poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz domów pomocy społecznej. Ich wynikiem było stworzenie serwisów online: „Niezbędnika Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej”, „Nowoczesnego Sekretariatu”, a także dwumiesięcznika „Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora”.


Oficyna MM to nie tylko nowoczesne serwisy online i czasopisma. To również wydawnictwa książkowe, e-booki i szkolenia indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki czy instytucji.


Najnowszym dziełem Oficyny MM jest Platforma MM, której główną ideą jest wygodny dostęp do bogactwa treści wszystkich naszych serwisów online oraz e-czasopism.