Organizator: Grupa MTP

Produkty nagrodzone Złotym Medalem EDUTEC 2020

Podziel się

Organizatorzy Targów EDUTEC promują temat innowacyjnych technik edukacji - w końcu szkoły też przechodzą rewolucję technologiczną. Zobacz, jacy twórcy produktów przeznaczonych do nauki zostali nagrodzeni Złotym Medalem EDUTEC 2020.

Organizatorzy Targów EDUTEC popularyzują nowoczesne rozwiązania edukacyjne. Każdego roku skład jurorski obejmuje ekspertów branży edukacyjnej. W tym roku wyłoniono dwóch zwycięzców.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym firmom za pomysł i jego realizację!

Tegoroczni zwycięzcy

Karty Grabowskiego: Tabliczka mnożenia, Dodawanie i odejmowanie, Gry logiczne

KARTY GRABOWSKIEGO Mateusz Grabowski

Karty Grabowskiego to seria unikalnych gier edukacyjnych pomagających dzieciom w wieku od 5 do 10 lat (a nawet dzieciom starszym) w nauce liczenia, logicznego myślenia, rozwijania matematycznych umiejętności i nie tylko. Grając w karty dzieci ćwiczą koncentrację, ale również uczą się zdrowej rywalizacji. Karty i gry opracował nauczyciel matematyki, Andrzej Grabowski. Dzięki jego doświadczeniu w pracy z dziećmi Karty są tak skuteczne i świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole.

 

Liga Niezwykłych Umysłów

SOFT POWER Sp. z o.o.

Liga Niezwykłych Umysłów – interaktywna, webowa platforma do nauki praktycznego podejścia do programowania. Dostępna z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego poprzez przeglądarkę internetową, zawiera kursy profesjonalnych języków programowania i obsługi baz danych, środowisko programistyczne pozwalające na pisanie, kompilowanie i testowanie programów, system automatycznej oceny rozwiązań użytkownika, mechanizmy pracy w grupie, wieloetapowego wsparcia użytkowników oraz grywalizacji.