Sięgnij po Złoty Medal targów EDUTEC 2018

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

TERMIN ZGŁOSZEŃ: 02.03.2018.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

siegnij_po_zloto_button.jpg

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Więcej na temat konkursu Złoty Medal MTP znajduje się na stronie www.zlotymedal.mtp.pl


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu o Złoty Medal MTP odwiedź stronę www.zlotymedal.mtp.pl.

O szczegóły konkursu zapytaj:

Hanna Janicka 
Tel. 61/869 22 06, 61/866 59 36
GSM: 609 672 321 
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

 

Laureat Złotego Medalu targów EDUTEC 2017!

Bezprzewodowe, cyfrowe laboratorium przyrodnicze Labdisc Globisens, zgłoszone przez firmę Agraf Sp. z o.o. z Łodzi otrzymało prestiżowe wyróżnienie i zyskało tytuł Laureata Złotego Medalu Targów Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC 2017!
edutec_zloty_medal.jpg
Cyfrowe, mobilne laboratoriumprzyrodnicze
w formie dysku pomiarowego Labdisc z wbudowanymi kilkunastoma czujnikami. Akumulator oraz wewnętrzna pamięć dysku, pozwala na przeprowadzenie doświadczeń w klasie i w plenerze. Wyniki pomiarów widoczne są bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub w oprogramowaniu GlobiLab na komputerze lub tablecie. Dane zapisane w pamięci Labdisc, po powrocie do szkoły przesyłane są do komputera. Oprogramowanie GlobiLab dostępne bezpłatnie umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów, tabel, na mapie Google oraz cyfrowych mierników.

Dołącz do grona laureatów Złotego Medalu 2018!

 

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact