Targi EDUTEC 2019

Dlaczego warto wziąć udział?

Zapraszamy do udziału w Targach Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC w dniach 28 lutego – 1 marca 2019 r., które odbędą się przy III Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym oraz dodatkowych konferencjach i warsztatach organizowanych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu.

Kongres Oświatowy jest adresowany do dyrektorów szkół i nauczycieli na różnych poziomach nauczania, a także do przedstawicieli samorządów prowadzących szkoły i placówki edukacyjne. Jego tematyka poświęcona będzie szeroko pojętemu bezpieczeństwu. Poza kongresowe konferencje i warsztaty dotyczyć będą innych zagadnień związanych z aktualnymi potrzebami współczesnej szkoły.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w Centrum Kongresowym MTP. Stoiska wystawców będą usytuowane przed salami konferencyjnymi. Targi EDUTEC będą miały gwarantowaną profesjonalną publiczność. Wstęp na targi będzie bezpłatny i możliwy również dla osób, które nie zarejestrują się na kongres i na konferencję.

Od 1 do 3 marca 2019 r. w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego odbędą się największe w Polsce Targi Edukacyjne. Co roku uczestniczy w nich około 250 wystawców – szkół, uczelni oraz różnorodnych instytucji i placówek edukacyjnych.

Zachęcamy do uczestnictwa w targach EDUTEC. Firmy posiadające nowatorski produkt, który warto w szczególny sposób wyróżnić, zapraszamy do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact