Organizator:

EDUTEC 2020

Podziel się

Zapraszamy na podsumowanie

Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC 2020 za nami. Wydarzenie odbyło się 5 i 6 marca w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targom towarzyszył rozbudowany program konferencji, kongresów i szkoleń dla nauczycieli i pracowników oświaty, w których uczestniczyło łącznie blisko 2 tysiące osób.

Wystawcy z nagrodami

W targach EDUTEC 2020 uczestniczyło  14 wystawców – dwóch z nich otrzymało Złoty Medal MTP.

Firma KARTY GRABOWSKIEGO została nagrodzona za produkt Karty Grabowskiego: Tabliczka mnożenia, Dodawanie i odejmowanie, Gry logiczne. Grając w karty dzieci ćwiczą koncentrację, ale również uczą się zdrowej rywalizacji. Karty i gry opracował nauczyciel matematyki, Andrzej Grabowski. Dzięki jego doświadczeniu w pracy z dziećmi Karty są bardzo skuteczne i świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole.

Firma SOFT POWER Sp. z o.o. otrzymała medal za Ligę Niezwykłych Umysłów czyli interaktywną, webową platformę do nauki praktycznego podejścia do programowania, dostępną z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego poprzez przeglądarkę internetową,

Obydwa produkty z pewnością znajdą zastosowanie w nowoczesnych metodach nauczania.

Bogaty program

Targi EDUTEC towarzyszyły wydarzeniom odbywającym się w salach konferencyjnych w Poznań Congress Center. W 2020 roku było ich wyjątkowo dużo – mowa tu o IV Ogólnopolskim Kongresie Oświatowym, Ogólnopolskiej Konferencji „Szkoła jutra – dobre relacje, edukacja językowa, kreatywne metody pracy”, a także szkoleniach dla nauczycieli w ramach unijnego programu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@”.

Targi EDUTEC po raz kolejny pokazały jak rozwinęła się technologia w metodach nauczania. Zapraszamy ponownie w 2021 roku do Poznań Congress Center.

Zobacz fotorelację z EDUTEC 2020