Organizator: Grupa MTP

Wydarzenia towarzyszące EDUTEC

Podziel się

Zobacz, jakie wydarzenia towarzyszą Targom EDUTEC w Poznań Congress Center (PCC). Przed Wami lista kongresów, konferencji i szkoleń.

 

 

Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC odbędą się 5 i 6 marca 2020 roku w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zobacz, jakim wydarzeniom w salach konferencyjnych będzie towarzyszyć EDUTEC.
Warto zaznaczyć, że oprócz wymienionych niżej wydarzeń 6 marca rozpoczną się Targi Edukacyjne w Poznaniu oraz Poznańskie Targi Książki - wydarzenia zlokalizowane będą w sąsiednich pawilonach.

IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES OŚWIATOWY EDUTEC

Już 5 i 6 marca 2020 roku odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Oświatowy EDUTEC. Tegorocznej edycji przyświeca hasło #KreaTYwni

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 5 marca o godzinie 10:00. Pierwszego dnia prelekcje potrwają do 17:30 z kolei w sobotę 6 marca kongres potrwa od 09:00 do 14:00. Kongres odbędzie się w PCC - Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wejdź na stronę www.kongres.odnpoznan.pl, aby poznać pełny program wydarzenia, a także zarejestrować się na poszczególne wykłady.

KONFERENCJA OGÓLNOPOLSKA "SZKOŁA JUTRA - DOBRE RELACJE, EDUKACJA JĘZYKOWA, KREATYWNE METODY PRACY"

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 6 marca i potrwa do niedzieli 8 marca 2020 roku. Przez pierwsze dwa dni konferencja odbędzie się w PCC - Poznań Congress Center, z kolei w niedzielę na antresoli pawilonu numer 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jednym z najciekawszych punktów konferencji będzie wykład plenarny dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr Marcina Smolika zatytułowany "Nowa formuła egzaminów zewnętrznych".

Wejdź na stronę www.konferencjaedukacyjna2020.pl, aby zapisać się na poszczególne wykłady i dowiedzieć się więcej.

CYFROWA SZKOŁA WIELKOPOLSK@

Kolejnym wydarzeniem, które odbędzie się w tym samym czasie w Poznań Congress Center będą szkolenia w ramach unijnego projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@. Więcej informacji na stronie www.csw2020.com.pl