ZŁOTY MEDAL

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Stając się Wystawcą targów możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

  • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
  • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i
  • wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.
  • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

Korzyści udziału w konkursie!

Sąd konkursowy ogłasza wyniki już na minimum miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczyna się lawina działań promocyjnych. Korzystając z bazy współpracujących przy targach mediów, tak branżowych jak i ogólnopolskich udostępniamy szerokiej publiczności listę nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego, które dystrybuowane w kilkunastotysięcznym nakładzie docierają do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje również prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji, jest także oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty. Dodatkowym, równie ważnym aspektem, jest to, że każdy produkt będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. twoich klientów i zwiedzających targi, macie Państwo szansę zdobyć nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.

Każdego roku MTP przeprowadzają ankietę, w której sprawdzamy efektywność podejmowanych działań promocyjnych, jak również rzeczywiste zainteresowanie Złotym Medalem. Liczby mówią same za siebie.

  • aż 81% respondentów bardzo pozytywnie oceniła stosowany przez MTP pakiet promocji laureatów Złotego Medalu MTP jako przydatny bądź bardzo przydatny. Negatywnych odpowiedzi udzieliło niecałe 3% firm;
  • 83% respondentów przyznało, że informacja o otrzymaniu Złotego Medalu MTP wpłynęła na wzrost liczby zwiedzających, którzy odwiedzili ich stoisko podczas targów, jedynie 0,5% nie zanotowała takiego wzrostu;
  • Wzrost sprzedaży produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP został zauważony przez 52% firm, jedynie 8% uważa, że nagroda nie miała żadnego wpływu;
  • 23% konsumentów przyznaje, że informacja o nagrodzie, zamieszczona na opakowaniu, pozytywnie wpływa na jego decyzje zakupowe. Z kolei tylko dla 2% nie ma to większego znaczenia.

Ile to kosztuje?

Zgłoszenie produktu to koszt zaledwie 1900 PLN netto, a w ramach tej kwoty otrzymujesz wszystkie wymienione wcześniej korzyści płynące z promocji  produktu.

Do kiedy należy przesłać zgłoszenia?
do 02.03.2017 r.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Nim jednak to zrobisz zapoznaj się dokładnie z regulaminem konkursu. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje na temat kompletowania dokumentacji technicznej i przede wszystkim termin zgłoszeń.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu o Złoty Medal MTP odwiedź stronę www.zlotymedal.mtp.pl.

O szczegóły konkursu zapytaj:

Hanna Janicka
Tel. 61/869 22 06, 61/866 59 36
GSM: 609 672 321
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

[ Wstecz ]