O konkursie

ZŁOTY MEDAL

Złoty Medal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

zm_bezroku-01.jpgDo konkursu Grupy MTP o Złoty Medal rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

 

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

siegnij_po_zloto_button.jpg

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

Więcej na temat konkursu Grupy MTP o Złoty Medal znajduje się na stronie www.zlotymedal.mtp.pl


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konkursu o Złoty Medal odwiedź stronę www.zlotymedal.mtp.pl.

O szczegóły konkursu zapytaj:

Agnieszka Ratajczak
Tel. 61/869 22 06, 61/866 59 36
GSM: 609 672 321 
e-mail: agnieszka.ratajczak@wtcpoznan.pl

[ Wstecz ]